Lift For Gearbox Used To Lift The Main And Auxiliary Shafts Of ZF16-gear Transmission
Brand:BY
Model:F10072
Payment:L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T
Port:Ningbo or Shanghai
Sample:Accepted Sample Order
Service:OEM ODM Customized
Send Inquiry
Product Introduction

Used to lift the main and auxiliary shafts of ZF16-gear transmission
Material: Aluminium
Application: zf 16s transmission gearbox
| Product name | Lift for Gearbox |
| Material | Aluminium |
| Weight | 9000g |
| Applicable | zf 16s transmission gearbox |
| Packaging Contents | 1 |
| Packaging Height | 420mm |
| Packaging Length | 270mm |
| Packaging Width | 174mm |
| Warrabty | 18months |


Hot Tags: lift for gearbox used to lift the main and auxiliary shafts of zf16-gear transmission, China, manufacturers, suppliers, factory, customized, wholesale, buy, price, quotation, in stock, made in China, oil filter removal kit, pickle fork tool, radiator clamp pliers, vacuum brake bleeder, slide hammer set, sensor socket set
You Might Also Like
Send Inquiry















